O nás

Naše Kwando má už poriadne dlhú históriu. Začínali sme v roku 1993, len ako Mototechna, no postupom času sme naše portfólio služieb neustále rozširovali, až v roku 2011 vznikla značka Kwando s.r.o., ktorá zastrešila všetky naše činnosti.

Aktuálne prevádzkujeme medzinárodnú aj vnútroštátnu kamiónovú dopravu, predávame náhradné diely pre nákladné aj osobné vozidlá a zabezpečíme rýchloservis osobných vozidiel, vrátane mobilných zásahov priamo u zákazníka či kdekoľvek na ceste. Zaoberáme sa však aj výrobou a predajom vzduchotechniky a hydraulických hadíc.

Všetky služby poskytujeme fyzickým osobám aj firmám a za tých už takmer 20 rokov sme si vybudovali stálu klientelu nielen z Hlohovca, ale aj širšieho okolia Trnavského kraja.

Srdcom našej firmy je kolektív. Zakladáme si na tom, aby ľudí práca u nás bavila a nerobili ju iba z povinnosti. Je pre nás veľmi dôležité, aby človek, ktorý sa vám venuje, vedel dobre poradiť, nájsť riešenie, alebo navrhnúť viacero alternatív, z ktorých si vyberiete. Môžete si byť istý, že každú službu, ktorú od nás dostanete robí skúsený pracovník, ktorý má prax a dokáže vám pomôcť.

V prípade záujmu o naše služby, alebo o konzultácie, či doplnenie informácií nás kedykoľvek kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.